24
Londono „Chelsea“ – „Manchester United“ 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį paaiškėjo paskutinioji FA taurės finalo ketverto dalyvė. Ja tapo Londono „Chelsea“, namie 1:0 (1:0) įveikusi „Manchester United“.

24

„Manchester United“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho prieš rungtynes susidūrė su bėdomis puolėjo pozicijoje. Zlatanas Ibrahimovičius suspenduotas, Anthony Martialis ir Wayne’as Rooney traumuoti, Marcusas Rashfordas sirgo. Vis dėlto, pastarasis į kovą žengė nuo pirmųjų minučių.

Rungtynės prasidėjo žvalgyba. Įsiminė tolimas „Manchester United“ saugo Henrikho Mkhitaryano smūgis.

Sužaidus ketvirtį valandos, individualiu meistriškumu sužibėjo Edenas Hazardas. Jam įmušti nepavyko, o po kampinio ir Gary Cahillo smūgio Mančesterio komandą šiaip ne taip išgelbėjo vartininkas Davidas de Gea.

35-ąją rungtynių minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo „Manchester United“ saugas Anderis Herrera. Svečiai liko dešimtiese.

„Chelsea“ kiekybine persvara pasinaudojo antrojo kėlinio pradžioje – 52-ąją minutę tolimu smūgiu kamuolį į apatinį vartų kampą nukreipė N'Golo Kante (1:0).

M. Rashfordas už kelių minučių galėjo rezultatą išlyginti. 19-metis „Manchester United“ futbolininkas pabėgo vienas prieš vartininką Thibaut Courtois, bet pastarasis smūgį atrėmė.

Vėliau kelias geras galimybes turėjo Londono komanda. Po standartinės padėties į vartus nepataikė Diego Costa, iš toli – Willianas.

„Chelsea“ rungtynių pabaigoje atsitraukė. Geriausią „Manchester United“ proga nepasinaudojo Paulis Pogba. Šeimininkai bandė kontratakuoti ir porą kartų taip pat buvo arti tikslo. Tačiau rezultatas nebepasikeitė.

Į finalo ketvertą anksčiau pateko Londono „Arsenal“ ir„Tottenham Hotspur“ bei „Manchester City“.

Pusfinalio poras lems burtai.

Londono „Chelsea“ – „Manchester United“ 1:0 (0:0)

35 min. Anderis Herrera raudona kortelė

52 min. N'Golo Kante (1:0)