18
La Korunjos „Deportivo“ – „Barcelona“ (nuotr. SCANPIX)

„Barcelona“ ekipa dar savaitės viduryje padarė neįmanomą ir 6:1 sutalžė „Paris Saint-Germain“ ir pateko į kitą Čempionų lygos etapą, tačiau šventinės nuotaikos buvo sugadintos jau sekmadienį.

18

Katalonai išvykoje 2:1 pralaimėjo La Korunjos „Deportivo“ ekipai. Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kai 40-ąją minutę įvartį pelnė Joselu.

Luisas Suarezas iš karto po pertraukos (46`) rezultatą išlygino, tačiau pergalę ir tris taškus „Deportivo“ ekipai atnešė Alejandro Bergantinosas, kuris pasižymėjo 74-ąją minutę.

Savo mylimos komandos triumfą prieš Barselonos gigantus stebėjo beveik 29 tūkstančiai gerbėjų.

Įdomu tai, kad pralaimėjusi „Barcelona“ kamuolį kontroliavo net 71% rungtynių laiko.

Kitame susitikime pergalę šventė Bilbao „Athletic“ klubas, kuris išvykoje 0:2 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Raulis Garcia (28`, 11 metrų baudiniu) ir Inaki Williamsas (56`).