24
Turino „Juventus“–„Milan“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį Italijoje susitiko vietos futbolo grandai. Pergalę šventė Turino „Juventus“, namie 2:1 (1:1) nugalėjęs „Milan“.

24

Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę, kai po Dani Alveso perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Mehdi Benatia (1:0).

Svečiai rezultatą išlygino prieš pat pertrauką – 43-ąją minutę Gerardo Deulofeu perdavimu pasinaudojo Carlosas Bacca (1:1).

Viskas išsisprendė per pridėtą laiką. 93-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo „Milan“ futbolininkas Jose Sosa. 97-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Paulo Dybala (2:1).

„Juventus“ (70 taškų) pirmauja „Serie A“, 11 taškų lenkdama „Roma“. Milano komanda (50 tšk.) – septinta. Lygoje žaidžia 20 ekipų.