Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas Kauno „Žalgiriui“ palankus rezultatas. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) svečiuose 87:68 (17:23, 25:9, 22:13, 23:23) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija).

Pirmasis kėlinys šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Jie, vedami Cedi Osmano, 7-ąją minutę pirmavo 18:14.

„Anadolu Efes“ keturių taškų pranašumą turėjo ir antrojo ketvirčio pradžioje (23:19, 11 minutė).

Vėliau viskas pasikeitė. Vokiečiai atkarpą laimėjo 16:0 (33:23, 15 min.), o antrąjį kėlinį – 23:9 (42:32 po dviejų ketvirčių).

Svečiai po pertraukos didino skirtumą. 32-ąją minutę komandas skyrė 21 taškas (66:45).

Vokietijos ekipa pataikė devynis tritaškius iš 13 (69 procentai). Ji kovą dėl kamuolių laimėjo 40:29. „Brose Baskets“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Anadolu Efes“ – 13. Tiesa, nugalėtojai suklydo 12 taškų, turkai – šešis.

„Brose Baskets“ po 16 taškų pelnė Nicolo Melli (6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) ir Leonas Radoševičius (5 atk. kam.), 15 – Maodo Lo (7 išprovokuotos pražangos), 14 – Darius Milleris (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“ neišgelbėjo 15 Cedi Osmano (7 atk. kam.), 13 Derricko Browno, 11 Thomo Heurtelio (5 rez. perd.) ir tiek pat Brandono Paulo taškų.

„Anadolu Efes“ (13 pergalių / 12 pralaimėjimų) Eurolygos turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą. „Brose Baskets“ (9/16) – 12-ąją.