13
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. SCANPIX)

Pagaliau sėkmingesnes rungtynes NBA čempionate sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis žaidė neblogai, o jo monstriškas dėjimas įkvėpė spurtui visą komandą.

13

Niujorko „Knicks“ išvykoje 105:113 (28:20; 26:31; 38:34; 13:28) nugalėjo Orlando „Magic“ ekipą. Kuzia, nuostabiu dėjimu viena ranka su Jeffo Greeno pražanga sumažino dviženklį varžovų pranašumą iki vienženklio (86:78).

Po šio M. Kuzminsko dėjimo į lemiamą varžovų šturmą pakilo visa Niujorko komanda ir lemiamą kėlinį laimėjo net 28:13, o jį pradėjo spurtu 10:0.

Iki kėlinio pabaigos dar likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, „Knicks“ jau buvo priekyje 96:108 ir varžovams nebeleido pagalvoti apie pergalę.

Iš viso Mindaugas Kuzminskas per 16 minučių pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo ir perėmė po kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Visas Niujorko komandos atsarginių suolas kartu sudėjus pelnė net 50 taškų. Beje, šiose rungtynėse aikštėje nepasirodė vienas komandos lyderių Carmelo Anthony.

Paskutiniajame kėlinyje „Magic“ pataikė tik 17,6% metimų, o „Knicks“ – 54,5%.

„Knicks“: C. Lee 20, L. Thomasas 17, W. Hernangomezas ir K. Porzingis po 14, D. Rose'as 12, K. O'Quinnas 11.

„Magic“: E. Fournier 25, A. Gordonas 17, E. Paytonas 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), J. Greenas 15, B. Biyombo 10 (14 atk. kam.).