30
„Sunderland“ – „Manchester City“ 0:2 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį Anglijoje tęsėsi rezultatyvus 27-asis „Premier“ lygos turas. Londone pelnyti penki, o Sanderlande – du įvarčiai.

30

Londono „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 3:2 (1:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“.

Pirmajame kėlinyje pelnytas vienas įvartis – 20-ąją minutę po Beno Davieso perdavimo įmušė Harry Kane’as (1:0). Londono komandos puolėjas 56-ąją minutę po Dele Alli perdavimo pasiekė dublį (2:0).

Įvarčiai prapliupo likus 10-iai minučių iki rungtynių pabaigos. 81-ąją intrigą po Kevino Mirallaso perdavimo grąžino Romelu Lukaku (1:2).

92-ąją dviejų įvarčių pranašumą po Harry Winkso perdavimo atstatė D. Alli (3:1).

„Everton“ pasiduoti nebuvo linkęs. 93-ąją minutę perdavimą atliko Rossas Barkley, o įvartį pelnė Enneras Valencia (3:2).

Kitose sekmadienio rungtynėse Sanderlande vietos komanda 0:2 (0:1) pralaimėjo „Manchester City“.

42-ąją minutę įvartį pelnė Sergio Aguero (1:0), 59-ąją Davido Silvos perdavimu pasinaudojo Leroy Sane (0:2).

„Tottenham Hotspur“ (56 taškai) užima antrąją „Premier“ lygos poziciją. „Manchester City“ (55 tšk.) – trečiąją, „Everton“ (44 tšk.) – septintąją, „Sunderland“ (19 tšk.) – paskutiniąją, 20-ąją.

Finalinės 27-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį. Londono „West Ham United“ savo stadione priims to paties miesto „Chelsea“.