13
„Barcelona“ – Vigo „Celta“ 5:0 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos rungtynėse įtikinamas pergales iškovojo vietos superkomandos. Madrido „Real“ svečiuose 4:1 (3:0) nugalėjo „Eibar“, o „Barcelona“ 5:0 (2:0) savo aikštėje sudaužė Vigo „Celta“.

13

„Real“ gretose ryškiausiai spindėjo Karimas Benzema. Prancūzas įmušė du įvarčius (14, 25 minutėmis) ir atliko rezultatyvų perdavimą Jamesui Rodriguezui (29 min.). Tiesa, kolumbietis asistavo K. Benzema, kai šis mušė antrąjį įvartį.

60-ąją minutę pasižymėjo Marco Asensio.

„Eibar“ garbės įvartį pelnė Rubenas Pena (72 min.).

„Camp Nou“ smaginosi didžiausios žvaigždės. Lionelis Messi įmušė du įvarčius (24, 64 min.) ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų – Neymarui (40 min.) bei Samueliui Umtiti (61 min.). 57-ąją minutę po Rafinhos perdavimo pasižymėjo Ivanas Rakitičius.

Kai L. Messi mušė pirmąjį įvartį, jam perdavimą atliko Sergio Busquetsas.

Kitose šeštadienio rungtynėse pergales šventė šeimininkai – „Villarreal“ 2:0 nugalėjo Barselonos „Espanyol“, o „Leganes“ 1:0 palaužė „Granada“.

„Real“ ir „Barcelona“ pirmauja čempionate. Komandų sąskaitoje atitinkamai 59 ir 57 taškai. Trečia – „Sevilla“ (55 tšk.).