0
„Manchester United“ – Bornmuto „Bournemouth“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse „Manchester United“ namuose nesugebėjo įveikti Bornmuto „Bournemouth“ – 1:1 (1:1). Svečiai visą antrąjį kėlinį turėjo vienu žaidėju mažiau.

Šeimininkai per pirmąsias 10 minučių nepasinaudojo puikiomis progomis. „Manchester United“ 2-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet neįmušė Wayne’as Rooney. 5-ąją minutę vienas prieš vartininką išbėgo, bet jo neįveikė Paulis Pogba. 10-ąją minutę nepasižymėjo Mančesterio puolėjų duetas – W. Rooney ir Zlatanas Ibrahimovičius.

Iškart po to kontrataka nepasinaudojo „Bournemouth“ futbolininkas Benikas Afobe. Jis pabėgo vienas prieš vartininką, bet slystelėjo ir neįmušė.

12-ąją minutę sekė Anthony Martialio smūgis, kurį atrėmė svečių vartininkas Arturas Borucas. 18-ąją ir 19-ąją minutėmis scenarijus pasikartojo.

Mančesterio komanda 23-ąją minutę pasiekė savo tikslą. Po kampinio kilo sumaištis, Antonio Valencia atliko perdavimą, Marcosas Rojo įmušė (1:0).

Po įvarčio vaizdas aikštėje apsiramino. Iki 39-osios minutės, kai Philas Jones baudos aikštelėje pargriovė Marcą Pughą. 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Joshua Kingas (1:1).

Atrodė, kad pirmojo kėlinio pabaigoje „Manchester United“ padėtis pagerėjo. Bornmuto komandos futbolininkas Andrew Surmanas gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Po pertraukos „Bournemouth“ dar daugiau dėmesio skyrė gynybai. 52-ąją minutę virš vartų mušė W. Rooney. 56-ąją minutę dar kartą puikiai sužaidė A. Borucas, atrėmęs tolimą P. Pogba smūgį.

71-ąją minutę už Adamo Smitho žaidimą ranka skirtas 11 metų baudinys. Z. Ibrahimovičius mušė į kairįjį vartų kampą, ten pat šokęs A. Borucas smūgį atrėmė.

Per likusį laiką „Bournemouth“ apsigynė.

„Manchester United“ – Bornmuto „Bournemouth“ 1:1 (1:1)

23 min. Marcosas Rojo (1:0)

39 min. Joshua Kingas (11 m, 1:1)

45 min. Andrew Surmanas (raudona kortelė)

71 min. Zlatanas Ibrahimovičius (nerealizuotas 11 m baudinys)