9
Toronto „Raptors“ – Vašingtono „Wizards“ (nuotr. SCANPIX)

Nesėkmingai susiklostė Toronto „Raptors“ rungtynės su Vašingtono „Wizards“ ekipa. Kanados klubas pralaimėjo 96:105 (26:24, 20:38, 14:20, 36:23), o Jonas Valančiūnas toliau buvo marinuojamas ant suolo mačo pabaigoje.

9

Tai buvo jau ketvirtos rungtynės paeiliui, kai JV paskutiniajame kėlinyje ant parketo nepasirodo nei sekundei. Iš viso per 21 minutę lietuvis pelnė 7 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado kamuolį ir dukart pažeidė taisykles.

Tiesa, J. Valančiūno metimai skriejo pro šalį. Jis „iš žaidimo“ įmetė vos 3 metimus iš 12. Lietuvis po krepšiu nusileido tiesioginiam konkurentui Marcinui Gortatui.

Rungtynių likimą nulėmė svečių spurtas net 25:1 antrajame kėlinyje. Po tokio nokdauno „Raptors“ atsitiesti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Bojanas Bogdanovičius. Kroatas iš viso pelnė net 27 taškus ir pataikė 9 metimus iš 12.

„Raptors“: D. DeRozan 24, S. Ibaka 22 (12 atk. kam.), N. Powell 17, C. Joseph 11. „Wizards“: B. Bogdanovič 27 (9/12 met., 6/7 trit.), B. Beal 23, M. Morris 13, M. Gortat (8 atk. kam.) ir J. Wall (13 rez. perd.) po 12.