„Vytis“ baigė sezoną iškovodamas ketvirtąją pergalę paeiliui

Šeštadienio pavakarę Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje susitiko šeimininkai „Perlo“ (21/17) ir Šakių „Vyčio“ (20/18) klubai. „Perlas“ šiose rungtynėse rėmėsi mažiau žaidžiančiais krepšininkais. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:75 (15:23; 20:11; 8:21; 18:20)

Mačą daug geriau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo 5:13. Netradiciniu penketu pradėję rungtynes šeimininkai nesusitvarkė su „Vyčio“ aukštaūgiais. Po pirmojo kėlinio 23:15.

Šeimininkai, atkutę antrajame ketvirtyje, Deivido Sirvydžio ir Martyno Maskolaičio tritaškių pagalba leido į didžiąją pertrauką išeiti pirmaujant vienu tašku 35:34.

Antroje pusėje rungtynių tempas nemažėjo. Trečiame kėlinyje priekyje per porą žingsnių buvo svečiai iš šakių, kuriems kelios sėkmingos atakos įpusėjus kėliniui sukrovė 8 taškų pranašumą. Blogas „Perlo“ pataikymas iš visų distancijų neleido priartėti prie varžovų. Po trijų kėlinių 12 taškų svečių pranašumas 43:55.

Ketvirtąjį kėlinį „Perlas“ pradėjo Roberto Keliačiaus ir Deivido Sirvydžio tritaškiais. Šakiai vedami buvusio „Perlo“ žaidėjo Gyčio Radzevičiaus ir Pauliaus Beliavičiaus šventė pergalę rezultatu 61:75

„Perlo“ komanda baigė reguliarųjį sezoną penktojoje vietoje. Ketvirtfinalio kovos prasidės ateinantį ketvirtadienį Vilniuje prieš Kauno KTU komandą.

„Perlas“: Deividas Sirvydis 13, Domantas Pipiras ir Arnas Beručka po 10 taškų.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 19, Paulius Beliavičius 15