14
Kauno „Žalgiris“ – „Šiauliai“ 101:50 (nuotr. Fotodiena.lt)

Pirmadienį sužaistos paskutinės „Tete-a-Tete-Lietuvos krepšinio lygos“ turo rungtynės. Čempionato lyderis Kauno „Žalgiris“ savo arenoje nepaliko vilčių autsaideriams „Šiauliams“ – 101:50 (25:13, 21:15, 22:12, 33:10).

14

„Žalgiris“ leido pailsėti trims žaidėjams – Pauliui Jankūnui, Antanui Kavaliauskui ir Edgarui Ulanovui.

Nepaisant to, kad nebuvo lyderių, Kaune nei pirmųjų taškų, nei pirmojo dėjimo ilgai laukti nereikėjo. Ir taškų, ir dėjimų sąskaitą atidarė „Žalgirio“ brazilas Augusto Lima.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmąkart įgijo dviženklį pranašumą, o ketvirtį laimėjo 25:13.

„Žalgiris“ antrajame kėlinyje tęsė savo sėkmingą žaidimą. Čempionai 12-ąją minutę pirmavo 30:13, o 17-ąją – 43:22.

Žalgiriečiai ir trečiajame ketvirtyje rungtyniavo solidžiai. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 28 taškai.

Paskutiniajame ketvirtyje „Žalgiris“ neįjungė žemesnės pavaros, išliko toks pats susikoncetravęs ir tik didino persvarą. Kauniečiai laimėjo 51 taško skirtumu ir pirmąkart sezone įmetė per šimtą taškų. Šimtąjį tašką pelnė dvitaškį su pražanga pataikęs Paulius Valinskas.

„Šiaulių“ gretose paskutiniąsias rungtynes žaidė Darius Gvezdauskas. Ekipos kapitonas išvyks į Prienų-Birštono „Vytautą“. Jį Šiaulių komandoje pakeis Žydrūnas Kelys.

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 16 (6/6 metimų), Isaiah Hartensteinas 13 (5/11 met., 7 atkovoti kamuoliai), Kevinas Pangosas 12, Artūras Milaknis 11, Robertas Javtokas 10 (5/6 dvitaškių, 5 atk. kam.).

„Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 17 (6/10 dvit.).