21
Madrido „Atletico“ – „Barcelona“ (nuotr. SCANPIX)

Madride sekmadienį susigrūmė du Ispanijos futbolo gigantai: vietos „Atletico“ ir „Barcelona“. Nors rungtynės vyko apylygiai, pergalę 2:1 šventė katalonai.

21

Pirmieji įvartį mušė Barselonos futbolininkai, kai po Luiso Suarezo perdavimo 64-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Rafinha.

Tačiau ilgai „Barca“ nepirmavo, mat 70-ąją minutę Diego Godinas tiksliu smūgiu pakėlė „Vicente Calderon“ stadioną ant kojų.

Vis dėlto katalonų naudai rezultatą persvėrė vienas geriausių pasaulio futbolininkų Lionelis Messi, jis pasižymėjo pačioje mačo pabaigoje (87`).

Abi ekipos šiame mače paleido po penkis smūgius į varžovų vartų plotą, kamuolio kontrolę laimėjo katalonai (42%-58%).