Lietuvoje po žiemos pertraukos vėl prasidėjo futbolo kovos. „Sportimos“ manieže dėl LFF Supertaurės susigrūmė titulo savininkas ir Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ bei „Trakų“ ekipa. Vasario viduryje prie vilniečių prisijungusio Mahamane‘o Traore įvartis lėmė „Žalgirio“ triumfą 1:0.

Kad futbolo sostinė yra išsiilgusi įrodė lankomumas. Į supertaurės mačą susirinko kiek mažiau nei 3000 sirgalių, tad „Sportimos“ maniežas buvo beveik pilnas.

Rungtynės prasidėjo vilniečių kamuolio kontrole ir pavojingomis progomis. Pirmą smūgį į vartų plotą „Žalgiris“ atliko 14-ąją minutę, tačiau iš aštraus kampo atskriejusį kamuolį atrėmė Ignas Plūkas.

18-ąją minutė Mamadou Mbodji turėjo gerą progą, tačiau po kampinio smūgiavo tiesiai į vartininką, dar po 10-ties minučių pabandė Matija Ljujičius, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų konstrukcijos.

32-ąją minutę atgijo „Trakai“, kai legionierius Wakili Alma Abbo puikiai prasiveržė pro visą „Žalgirio“ gynybą, tačiau vartininkas Armantas Vitkauskas smūgį atrėmė. Po šio epizodo trakai pradėjo žaisti aktyviau, o antrąją progą galėjo turėti po Tado Labuko perimto kamuolio. Tiesa, lietuvį sustabdė gynėjai.

Jau pačioje kėlinio pabaigoje Elivelto išbėgo vienas prieš Igną Plūką, tačiau puikiai sužaidė gynėjas Arūnas Klimavičius, kuris paskutinę akimirką kamuolį iš po brazilo kojų iškrapštė. Kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Po pertraukos pirmą progą turėjo Darvydas Šernas, kuris 62-ąją minutę gavo kamuolį baudos aikštelėje, tačiau jo smūgį sėkmingai blokavo gynėjas, o pakartotiną bandymą atrėmė vartininkas.

74-ąją minutę po kampinio galva smūgiavo Mamadou Mbodji, tačiau smūgis buvo silpnas ir daug problemų vartininkui nesukėlė.

Jau po trijų minučių (77`) neseniai aikštėje pasirodęs naujokas Mahamane‘as Traore. Jis prie komandos prisijungė vasario viduryje, tačiau, atrodo, jau įgijo Valdo Damrausko pasitikėjimą ir iškart įrodė, kad yra to vertas. Žaidėjas pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje, kai vartininkas nesugebėjo pagauti kamuolio ir pasiuntė kamuolį į tinklą. „Trakams“ liko kiek daugiau nei 13 minučių, kad pakeistų rungtynių likimą.

Nors „riteriai“ dar bandė kurti, tačiau be priekaištų gynęsi „žaliai-balti“ varžovams apie rezultato lyginimą pagalvoti neleido ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.