38
Kauno „Žalgiris“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Antrajame Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje intrigą net su padidinimo stiklu įžvelgti buvo sunku. Kauno „Žalgiris“ daugiau nei užtikrntai... susitvarkė su Prienų-Birštono „Vytautu“ ir žengė į finalą.

38

Kiek įtemptesnė kova vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio „Žalgiris“ pirmavo tik keturiais taškais.

Tačiau jau nuo antrojo ketvirčio pradžios kauniečiai pradėjo bėgti į priekį ir greitai tapo nebepavejami. Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas.

Pirmas kėlinys

Kiek netikėtai, tačiau jau nuo rungtynių pradžios „Žalgiris“ aikštėje nedominavo, o „Vytautas“, atrodo, žaidė be įtampos ir neleido varžovams jautis padėties šeimininkais.

Po pirmųjų 10-ties minučių 22:18 pirmavo kauniečiai, kurių gretose su 6 taškais rezultatyviausias buvo Kevinas Pangosas, „Vytauto“ ekipai tiek pat buvo pelnęs Vytenis Lipkevičius.

Antras kėlinys

Po pertraukėlės „žalgiriečiai“ sukūrė keletą gražių epizodų: R. Seibutis du taškus pelnė gražiu reidu, o A. Lima – galingu dėjimu iš viršaus.

Per pusę antrojo kėlinio „Žalgiris“ truktelėjo į priekį ir, surengę atkarpą 13:5, pirmavo jau 12-kos taškų skirtumu (35:23).

Po dviejų kėlinių 46:32 pirmavo kauniečiai, kurie pradėjo įrodinėti, kad ilgai prieniškiams žaidime išlikti neleis.

Trečias kėlinys

Po pertraukos tęsėsi „Žalgirio arenos“ šeimininkų dominavimas, o „Vytautas“ nerado kėlių po varžovų krepšiu (53:32).

Komandos, atrodo, jau suprato, kad šiose rungtynėse viskas yra aišku ir per daug nesidraskė, nors Šarūnas Jasikevičius dar dažnai priekaištavo teisėjams. Po trijų kėlinių kauniečiai pirmavo 68:41.

Ketvirtas kėlinys

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kauniečių gretose daugiau pasireikšti gavo I. Hartensteinas, kuris vieną po kitos užbaiginėjo atakas.

Su juo aikštėje buvo ir nedažnai pasireikšti gaunantis Paulius Valinskas. Didesnių emocijų neberodė nei patys žaidėjai, nei „Žalgirio arenoje“ susirinkę sirgaliai.