UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai startavo dviem staigmenomis per dvi rungtynes. Paryžiuje buvo sumušta „Barcelona“, o „Benfica“ nugalėjo „Borussia“ klubą.

„Paris Saint-Germain“ ekipa namuose net 4:0 sudorojo Barselonos klubą. Pirmąjį įvartį 18-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu įkalė buvęs Madrido „Real“ žaidėjas Angelis Di Maria, antrąjį 40-ąją pridėjo Julianas Draxleris.

Varžovams kamuolio ir teritorijos kontrolę atidavę paryžiečiai ieškojo progų greitose atakose ir viską darė tiesiog fantastiškai. Tuo tarpu „Barcelona“ niekuo atsakyti nesugebėjo.

Po pertraukos tas pats Angelis Di Maria (55`) preciziškai tiksliai nukreipė kamuolį į patį vartų kamputį, o 72-ąją minutę sušaudymą tęsė Edinsonas Cavani (72`).

Kitame stadione Lisabonos „Benfica“ 1:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ekipą. Tiesa, ten daug daugiau progų turėjo svečiai iš Vokietijos.

Įvartį po sumaišties varžovų baudos aikštelėje pelnė graikas Konstantinous Mitroglu. Rezultatą išlyginti galėjo Pierre`as-Emerickas Aubameyangas, kuris 58-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio. Smūgis buvo silpnas ir tiesiai į vartininką.