Šakių „Vyčio“ (14/16) komanda metė rimtą iššūkį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderiams Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24/5) krepšininkams, tačiau paskutinę minutę iššvaistė pranašumą ir svečiuose mačą pralaimėjo72:74 (15:24, 21:23, 21:16, 15:11).

Marijampolės komanda susitikimą pradėjo sėkmingiau ir ėmė pirmauti 8:3, o po geros Ryčio Juknevičiaus atkarpos skirtumas siekė jau 10 taškų – 22:12. Padedamas Gyčio Radzevičiaus „Vytis“ bandė priartėti, bet tą daryti sekėsi sunkiai ir po dviejų kėlinių skirtumas išliko dviženklis.

Po didžiosios pertraukos šakiškiams sekėsi geriau ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų (42:47) ir nors marijampoliečiai bandė atkurti saugesnę persvarą, „Vytis“ iškart ją nurėždavo – 54:58. Ketvirtajame ketvirtyje „Vytis“ rezultatą jau išlygino (63:63), o po kelių atkaklių minučių pirmavo 70:69. Dar likus minutei svečiai buvo priekyje 72:69, bet R.Juknevičius ir Antanas Udras buvo nesustabdyti, o „Vytis“ daugiau taškų nebepelnė – 72:74.

„Vytis“: G.Radzevičius 14, Sh.Jacksonas (7 kld.), A.Jankaitis (12 atk. kam.) ir E.Jezukevičius 13, P.Beliavičius 7 (9 atk. kam.), R.Stankevičius ir G.Maceina – po 4.

„Sūduva-Mantinga“: E.Šaulys 20, G.Matulis 11, M.Valukonis, D.Domarkas ir R.Juknevičius – po 10.