Antradienį sužaistos vienerios Italijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės. Jose Milano „Inter“ namuose 3:2 po pratęsimo įveikė „Bologna“ futbolininkus ir žengė toliau.

34-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė fantastišką įvartį įmušęs kolumbietis Jeisonas Murillo, o 39-ąją persvarą padvigubino argentinietis Rodrigo Palacio.

Tačiau Bolonijos futbolininkai nepasidavė.

43-ąją minutę Blerimas Dzemaili rezultatą sušvelnino, o 73-ąją Ganos atstovas Godfredas Donsah pelnė išlyginamąjį įvartį. Prireikė pratęsimo, o jo metu pergalingu tapo 98-ąją minutę Antonio Candreva pelnytas įvartis.

Ketvirtfinalyje Milano futbolininkai susitiks su „Genoa“ arba Romos „Lazio“.