Trys iš keturių lietuvių pirmadienį turėjo išbėgti į aikštę NBA rungtynėse, tačiau Mindaugas Kuzminskas komandos susitikimą praleido dėl ligos.

„Madison Square Garden“ arenoje pergale džiaugėsi Donatas Motiejūnas ir jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (15-24) komanda, 110:96 (26:29, 25:31, 15:31, 30:19) nugalėjusi „New York Knicks“ (17-21).

Čia turėjo įvykti dviejų lietuvių dvikova, tačiau M.Kuzminskui apsirgus ant parketo žengė tik D.Motiejūnas.

Lietuvis per per 16 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė du, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Pelicans“: A.Davisas 40 (18 atk. kam.), T.Evansas 12, B.Hieldas ir T.Jonesas po 11.

Knicks“: B.Jenningsas 20, C.Anthony 18, K.Porzingis, J.Holiday ir L.Thomasas po 9.

Kitose rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ (23-16) išvykoje 109:94 (26:20, 35:26, 28:21, 20:27) pranoko „Chicago Bulls“ (19-19) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Domantas Sabonis savo komandai per 22 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo vieną ir prasižengė 3 kartus.

Jis pratęsė savo netaiklių tritaškių seriją – nuo gruodžio 31-osios rungtynių lietuvis yra pataikęs vos vieną tolimą metimą iš 16-os. Paskutinėse NBA nakties rungtynėse „Minnesota Timberwolves“ (12-26) namuose 101:92 patiesė „Dallas Mavericks“ (11-27).