Antroji pasaulio raketė ir toliau pergalingai žygiuoja „Qatar ExxonMobil Open“ turnyre. Serbas vos per 71 minutę nugalėjo argentinietį Horacio Zeballosą (ATP-71) ir pateko į ketvirtfinalį. Jame jis susitiks su Radeku Stepaneku.

Šiame susitikime N.Džokovičius laimėjo net 88 proc. savo padavimų, du kartus palaužė varžovą, o jam pačiam nė sykio negrėsė „break point'as“. Serbas Dohoje rungtyniauja trečius metus iš eilės, o praėjusiais metais laimėjo pagrindinį varžybų trofėjų.

Ketvirtfinalyje titulą ginantis N.Džokovičius susitiks su R.Stepaneku, kurį nugalėjo pastaruosius 11 kartų, o paskutinį kartą pralaimėjo prieš daugiau nei dešimtmetį.

Trečiadienį pergalę taip pat iškovojo ir Nicolasas Almagro (ATP-44), kuris nugalėjo aukščiau reitinge esantį Philippą Kohlschreiberį (ATP-32) 7:6 (7:5), 7:6 (8:6).

Netikėtą nesėkmę patyrė ketvirtasis pagal skirstymą Davidas Goffinas (ATP-11). Belgas pralaimėjo Fernando Verdasco (ATP-42) 1:6, 6:7 (6:8).

Čekijos tenisininkų akistatoje Tomašas Berdychas trijų setų kovoje nugalėjo Jirį Vesely (ATP-55). 10 pasaulio raketė per beveik dvi valandas savo tautietį įveikė rezultatu 7:6 (7:5), 1:6, 6:1.

Į „Qatar ExxonMobil Open“ ketvirtfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 34 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.