Vieni iš NBA Rytų konferencijos lyderių „Toronto Raptors“ su Jonu Valančiūnu netikėtai nusileido vienai iš lygos autsaiderių „Phoenix Suns“ ekipai. Išvykoje šiauriečiai sužaidė vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės 91:99.

J. Valančiūnas svečiams per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 10, perėmė amuolį, suklydo ir prasižengė po 3 kartus. Lietuvis aikštėje praleido bene mažiausiai šį sezoną, o ketvirtą kėlinį sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, nors „Raptors“ žaidė be traumą gavusio aukštaūgo Patricko Pattersono, o JV dubleris Lucasas Nogueira per 22 minutes nė karto nemetė į krepšį.

Pastaruosius dvejus sezonus nuolat kilo diskusijos, kodėl JV dažniausiai sodinamas ant atsarginių suolo ketvirtajame kėlinyje. Ar šį tendencija grįš ir šį sezoną?

DeMaras DeRozanas ir Kyle‘as Lowry Toronto komandai pelnė po 24 taškus. Kitas rungtynes „Raptors“ žais pirmąją naujųjų metų dieną išvykoje su „Los Angeles Lakers“.