LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas ilgai kovėsi vienas prieš kitą ir rinko taškus, bet Kyrie Irvingas pataikė sudėtingą dvitaškį likus žaisti 3,4 sek. iki rungtynių pabaigos ir šis metimas nulėmė „Cleveland Cavaliers“ komandos (23-6) pergalę 109:108 (25:27, 27:28, 28:32, 29:21) namie prieš „Golden State Warriors“ (27-5).

Tai buvo praėjusio sezono NBA čempionato finalininkų akistata. Joje šio sezono lyderiai „Warriors“ krepšininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet NBA čempionai sukruto ketvirtajame kėlinyje.

36 metų veteranas Richardas Jeffersonas uždegė Klivlando ekipą galingu dėjimu į krepšį, o paskutinėmis minutėmis „Cavaliers“ vedliu buvo K.Irvingas.

24 metų 191 cm ūgio gynėjas ypač svarbų tritaškį buvo pataikęs ir NBA finalo serijos septintajame mače birželį, kai Klivlando komanda 4:3 pranoko „Warriors“.

Sekmadienį per paskutines tris sekundes „Warriors“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, bet Kevinas Durantas neišsilaikė ant kojų spaudžiamas R.Jeffersono ir paskutinį metimą atliko pargriuvęs ant grindų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31 (13 atk. kam.), Kyrie Irvingas 25 (10 rez. Perd.), K.Love'as 20;

„Warriors“: Kevinas Durantas 36 (15 atk. kam.), Klay Thompsonas 24, Draymondas Greenas 16, Stephenas Curry 15.