„Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas tiesiog žudė varžovus tritaškiais metimais. Rungtynių su „Anadolu Efes“ žaidėju išrinktas įžaidėjas trečiajame kėlinyje surengė tikrą šou.

Trys tritaškiai per ketvirtį, penki iš šešių per rungtynes ir Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš Turkijos ekipą 71:84.

Ne pirmą kartą tritaškiais prapliupęs krepšininkas buvo rezultatyviausias komandoje. Už dviejų dienų į Kauną atvyksta Kazanės „Unics“ ekipa.

„Anadolu Efes“: T. Huertel 18, D. Brown 16, T. Honeycutt (8 atk. kam.) 12, B. Dunston 8.

„Žalgiris“: K. Pangos (5/6 trit.) 15, E. Ulanovas 14, B. Motum (5 atk. kam.) 11, R. Seibutis ir P. Jankūnas po 8, A. Lima (7 atk. kam.) 7.