Šakių „Vyčio“ (9/10) komandai nepavyko nutraukti nesėkmingos atkarpos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur svečiuose 63:112 (16:31, 17:25, 20:26, 10:30) buvo pralaimėta lygos lyderei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (17/4).

Šeimininkai pradėjo krautis persvarą nuo susitikimo pradžios ir jau pirmajame kėlinyje turėjo solidų pranašumą – 21:10. „Vyčio“ komandai buvo maža patyrusių žaidėjų indėlio, tad problemos tik augo (25:45), tačiau naujokai – Augustinas Jankaitis ir jo bendravardis Venckus – taip pat neženkliai papildė ekipos taškų sąskaitą – 33:56.

A.Jankaitis sėkmingai žaidė po didžiosios pertraukos, tačiau „Sūduva-Mantinga“ puolimo nestabdė, o Edvino Jezukevičiaus taškai kėlinio pabaigoje mažai ką paguodė – 53:82. Dar prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui viskas buvo aišku: „Vyčio“ komandai pristigo jėgų ir po vos kelių gerų atakų mačas buvo pralaimėtas.

Sheltonas Jacksonas, Marijus Užupis ir Povilas Butkevičius padėti komandai negalėjo dėl ligų ir traumų.

Debiutavęs Augustinas Jankaitis tapo rezultatyviausiu „Vyčio“ ekipoje ir per 28 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei pasižymėjo 7 išprovokuotomis pražangomis.

Augustinas Venckus per 23 minutes pasižymėjo 6 taškais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

„Vytis“: A.Jankaitis 17, E.Jezukevičius ir T.Sebežiovas – po 14, R.Stankevičius 6, G.Maceina 4, E.Stanionis 2, P.Beliavičius taškų nepelnė (6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: E.Šaulys 23, D.Domarkas (7 rez. perd.) ir E.Ežerskis – po 14, R.Juknevičius ir A.Kieža (9 atk. kam.) – po 13, T.Kliučinykas 10, M.Valukonis 9.