Madrido „Real“ gynėjas Sergio Ramosas parodė, ką yra išsitatuiravęs ant rankos. Ten – simboliniai skaičiai, o futbolo gerbėjai ilgai netruko išsiaiškinti, ką jie reiškia.

27

30-metis futbolininkas, pagarsėjęs savo tatuiruotėmis, sekmadienio vakarą parodė savo naująją tatuiruotę.

Skaičiai – 35, 90+, 32 ir 19, prie nuotraukos parašyta: „Mano gyvenimo skaičiai ryškiausiomis spalvomis. Spėkite, ką jie reiškia?“

S. Ramosas 32 ir 35 skaičiais pažymėtus marškinėlius vilkėjo „Sevilla“ klube, o, persikėlęs į „Real“, pasirinko 19-ąjį numerį.

Taip pat žaidėjas yra pagarsėjęs dėl savo įvarčių per pridėtą antrojo kėlinio laiką, todėl skaičius 90+ taip pat rado vietą ant S. Ramoso rankos.

2014-siais Čempionų lygos finale gynėjas paskutinėmis akimirkomis išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, po kurio komanda iškovojo trofėjų.

„Real“ 3:2 paskutinėse rungtynėse nugalėjo La Koruijos „Deportivo“. Spėkite, kas įmušė lemiamą įvartį? Taip, Sergio Ramosas 92-ąją minutę.