6
Klay Thompsonas (nuotr. Vida Press)

„Golden State Warriors“ nupūtė visas „Indiana Pacers“ pastangas. Labiausiai prie to prisidėjo Klay Thompsonas, savo įspūdingu pasirodymu kažkuo priminęs legendinį Kobe Bryantą. Vienu žodžiu sunku tai apibūdinti – gynėjas vos per 29 minutes pelnė 60 taškų.

6

Karjeros rekordą pasiekęs K. Thompsonas užtemdė kitas komandos žvaigždes Stepheną Curry ir Keviną Durantą pataikydamas net 21 metimą iš 33, tarp jų – 8 iš 14 tritaškių.

Iki didžiosios pertraukos per 18 minučių K. Thompsonas savo sąskaitoje jau turėjo 40 taškų. Tuomet rungtynių baigtis daugiau mažiau jau buvo aiški - 80:50. Likus žaisti daugiau nei minutę iki trečiojo kėlinio pabaigos 26 metų gynėjas buvo pasodintas ant atsarginių suolo dėl milžiniško pranašumo ir į aikštę negrįžo.

Kevinas Durantas pelnė 20 taškų, o Stephen Curry – 13. „Warriors“ per rungtynes atliko net 45 rezultatyvius perdavimus. Tai yra dviem mažiau nei komandos rekordas. Varžovų ekipoje išsiskyrė Paulas George‘as – 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.

Kobe Bryantas paskutinėse savo karjeros rungtynėse taip pat surinko 60 taškų, tačiau tam jam prireikė net 50 metimų. Black Mamba, tiesa, 2005 metais dvikovoje su „Mavericks“ 62 taškus pelnė per tris kėlinius ir tuomet jam prireikė tik 31 metimo.

Šiuo atžvilgiu K. Thompsonas rikiuojasi iš karto už K. Bryanto, tačiau „Warriors“ krepšininkui prireikė keturių minučių mažiau 60 taškų ribai pasiekti. Jis tapo pirmuoju „Warriors“ žaidėju nuo Rico Barry 1974 metais, kuriam per rungtynes pavyko pelnyti 60 taškų.

Šį sezoną tai taip pat taškų rekordas. Iki šiol tik Russellui Westbrookui spalio pabaigoje rungtynėse su „Suns“ pavyko pelnyti 51 tašką. K. Thompsonas toliau įrodinėja savo vertę – 2015 sausį jis pasiekė geriausią lygos rezultatą per kėlinį pelnydamas 37 taškus.

„Golden State Warriors“ šventė 18-ą pergalę 21-se rungtynėse ir pirmauja NBA Vakarų divizione. Vidutiniškai per rungtynes „kariai“ pelno 120,2 taško.