35
Romos derbis: „AS Roma“ – „Lazio“ (nuotr. SCANPIX)

Italijos futbolo pirmenybėse įvyko Romos derbis, kuriame formaliai svečiuose žaidusi „AS Roma“ 2:0 įveikė „Lazio“.

35

Rungtynėse netrūko aistrų. Dar pirmajame kėlinyje jas pakurstė arbitro sprendimas į „Roma“ vartus paskirti baudos smūgį. Po to, kai Lucasas Biglia ant baudos aikštelės linijos nugriovė Bruno Peresą, teisėjas iš pradžių parodė į 11 metrų žymą, tačiau netrukus pakeitė sprendimą.

„Roma“ į priekį išsiveržė 64 minutę po grubios „Lazio“ klaidos. Pasižymėjo baudos aikštelėje kamuolį perėmęs Kevinas Strootmanas.

Netrukus po to kilo sąmyšis prie techninės zonos. K.Strootmanas vandeniu apliejo atsarginį „Lazio“ žaidėją Danilo Cataldi. Šis griebė varžovui už kaklo ir prarado galimybę išbėgti į aikštę – užsidirbo raudoną kortelę.

77 minutę tolimu smūgiu Radja Nainggolanas pasiuntė kamuolį į „Lazio“ vartus ir rezultatas tapo 2:0.

„Roma“ su 32 taškais turnyrinėje lentelėje pakilo į antrą vietą, „Lazio“ su 28 taškais liko penkta.

Tai jau septintas Romos derbis, kurio nelaimi „Lazio“ – dvejos lygiosios ir penkios „Roma“ pergalės. „Roma“ įveikė „Lazio“ futbolininkus jau ketvirtą kartą iš eilės.

Dėl sirgalius tribūnose skiriančių bortų rungtynes iš pradžių boikatavo didžioji dalis „Roma“ sirgalių, tačiau šie vėliau jie grįžo į stadioną ir užėmė savo vietas.