Jonas Valančiūnas sužaidė 300-ąsias savo rungtynes NBA. Simbolinę ribą lietuvis pažymėjo pergale ir technine pražanga – „Toronto Raptors“ (13-6) nesuprakaitavo su „Los Angeles Lakers“ (10-12) 113:80 (28:22, 41:26, 15:14, 29:18).

24 metų „centras“ tapo tryliktuoju „Raptors“ žaidėju klubo istorijoje, Toronte sužaidusiu 300 mačų. Simbolinėse rungtynėse J.Valančiūnas pernelyg neišsiskyrė, bet užsidirbo techninę pražangą.

Antrajame kėlinyje sugavęs kamuolį po krepšiu J.Valančiūnas žvalgėsi, kam jį perduoti. Sukiodamasis iškeltomis rankomis, krepšininkas trinktelėjo per veidą Julius Randle'ui.

„Lakers“ aukštaūgis net neišsilaikė savo vietoje, o arbitrai už vožtelėjimą per veidą skyrė J.Valančiūnui techninę pražangą.

Iš viso per 24 minutes J.Valančiūnas pasižymėjo 6 taškais (2/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir prasižengė 3 kartus.

„Lakers“ Toronte vertėsi be traumuotų gynėjų D'Angelo Russello ir Nicko Youngo. Pastarasis turėjo dengti „Raptors“ puolimo lyderį DeMarą DeRozaną. Šis nežibėjo – pataikė tik 6 metimus iš 18 ir pelnė 16 taškų.

Tai buvo penktoji iš eilės „Raptors“ pergalė. Beje, pasiekta didžiausiu skirtumu šį sezoną.

„Raptors“: K.Lowry 24 (7 rez. perd., 6/9 trit.), D.DeRozanas ir N.Powellas po 16, C.Josephas 14, L.Nogueira 13.

„Lakers“: B.Ingramas 17, J.Clarksonas 14, L.Williamsas 13.