8
Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

Visas rungtynes pirmavę „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai vos neprisižaidė, kai ketvirtame kėlinyje svečiai iš Vašingtono persvėrė rezultatą savo naudai. Aikštės šeimininkus išgelbėjo rezultatą išlyginęs Russello Westbrooko tritaškis, o po pratęsimo „Thunder“ įveikė „Wizards“ 126:115 ir šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

8

Rungtynių didvyriu vėl tapo R. Russellas Westbrookas. NBA žvaigždės sąskaitoje dar vienas įspūdingas trigubas dublis – 35 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. 25 taškus pridėjo Victoras Oladipo.

Domantas Sabonis neprametė nė vieno dvitaškio metimo, o nuo trijų taškų linijos nemetė nė karto. Lietuvis per 18 minučių pelnė 10 taškų (5/5 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir triskart prasižengė.

Kitas rungtynes „Thunder“ namie žais sekmadienį su „New Orleans Pelicans“ komanda.