Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar keturios rungtynės. Pergalę sugebėjo iškovoti „Arsenal“ klubas, o „Manchester United“ ekipa toliau stringa.

Londone „Arsenal“ 3:1 susitvarkė su „AFC Bournemouth“. 12-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Alexis Sanchezas, rezultatą buvo išlyginęs Callumas Wilsonas. Tačiau tada įvarčius mušė Theo Walcottas (53`) ir dar kartą pasižymėjo Alexis Sanchezas (90`) ir išplėšė tris taškus.

„Manchester United“ toliau stringa. Pinigais išsitaškę „raudonieji velniai“ 1:1 sužaidė su „West Ham United“. Pirmieji į priekį išsiveržė „plaktukai“, kai jau 2-ąją minutę mušė Diafra Sakho, rezultatą sugebėjo išlyginti Zlatanas Ibrahimovičius (21`).

„Watford“ ekipa 0:1 krito prieš „Stoke City“. Vienintelį ir pergalingą įvartį varžovams pelnė į savo vartus kamuolį nukreipęs Heurelho Gomesas.

Namuose rungtyniavę „Southampton“ futbolininkai sugebėjo minimaliu rezultatu 1:0 palaužti „Everton“ ekipą. Veinintelį įvartį jau pirmąją minutę mušė Charlie Austinas.