Eurolygos ketvirtadienio dvikovoje su Bambergo „Brose“ netrūko akibrokštų. Trečiojo kėlinio viduryje teisėjai skyrė Artūrui Milakniui abejotiną pražangą puolime. „Žalgirio“ snaiperis liko apstulbęs, kai suprato, kad pražanga skirta ne varžovui, o jam pačiam.

Veikiausiai epizodas būtų sulaukęs audringesnės tiek atsarginių suolo, tiek stratego Šarūno Jasikevičiaus reakcijos, tačiau tuo metu „Žalgiris“ turėjo sukaupęs solidžią persvarą, tad niekas nenorėjo duoti preteksto teisėjams skirti techninę pražangą ir taip pasiūlyti Vokietijos čempionams šansą atsitiesti.

Rungtynes „Žalgiris“ laimėjo 86:72 ir iškovojo trečią pergalę devintose rungtynėse. Kita dvikova Š. Jasikevičiaus auklėtinių kitą savaitę, gruodžio 2 dieną, laukia išvykoje su Belgrado „Crvena Zvezda“.