17
„Rostov“ – Miuncheno „Bayern“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti du ankstyvi susitikimai ir abejuose buvo užfiksuota įdomių epizodų ir rezultatų.

17

B grupės rungtynėse „Benfica“ iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir 3:3 išvykoje sužaidė su Stambulo „Besiktas“. Pirmus tris įvarčius mušė svečiai. Įvarčius Portugalijos klubui pelnė Goncalo Guedesas (10`), nelsinho (25`) ir Ljubomiras Fejsa (31`). Rezultatą lygino Cenkas Tosunas (58`), Ricardo Quarsesma (83`) ir Vincentas Aboubakaras.

Įspūdingas buvo trečiasis „Benfica“ įvartis: kamuolys vienos atakos metu dukart atsimušė į skersinį, kartą į virpstą ir tik tada suspurdėjo tinkle.

Tikra drama virė Rusijoje, kur „Rostov“ 3:2 nukovė Miuncheno „Bayern“. Pirmąjį įvartį mušė vokiečiai, kai 35-ąją minutę pasižymėjo Douglas Costa, 44-ąją minutę rezultatą išlygino Serdaras Azmounas. Antrajame kėlinyje rusus į priekį išvedė Dmitrijus Polozas (50`), tačiau persvarą „Rostov“ turėjo vos vi minutes, kol pasižymėjo Juanas Bernatas (52`). Pergalingą įvartį mušė Christainas Noboa.