8
„Oklahoma City Thunder“ - „Indiana Pacers“  (nuotr. SCANPIX)

„Oklahoma City Thunder“ per ketvirtą kėlinį panaikino 15 taškų deficitą, o Russellas Westbrookas taikliu tritaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau per įveikti „Indiana Pacers“ taip ir nepajėgė. Starto penkete pasirodęs Domantas Sabonis daug metė, bet mažai pataikė.

8

„Thunder“ žvaigždė Russelas Westbrookas pelnė trigubą dublį – 31 taškas, 11 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų, tačiau tai nepadėjo. „Thunder“ sekmadienį namie po pratęsimo turėjo pripažinti „Pacers“ pranašumą 115:111.

D. Sabonis per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir dukart prasižengė. Lietuvį keitę Joffrey Lauvergne ir Jerami Grantas pelnė atitinkmai 7 ir 9 taškus. Svečių komandoje nesustabdomas buvo Jeffas Teague, pelnęs 20 taškų.

„Thunder“ tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės ir trečias namie. Klubo sąskaitoje 8 pergalės ir 5 pralaimėjimai. NBA Vakarų konferencijoje jis žengia ketvirtas. Kitas rungtynes Oklahomos ekipa žais antradienį Los Andžele su vietos „Lakers“.