Šakių „Vyčio“ komanda (6/7) papildė pergalių sąskaitą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir svečiuose 73:65 (14:21, 23:16, 19:14, 17:14) įveikė „Mažeikius“ (4/9).

„Mažeikių“ komandai pirmaujant 5:2, Edgaras Stanionis baudų metimais skirtumą sumažino. Dar kelios atakos pridėjo taškų šeimininkams (12:6) ir iki pat antrojo ketvirčio trečios minutės niekaip rezultato išlyginti šakiškiams nepavyko. Vėliau tą padarė Marijus Užupis (23:23), o puikiai atrodęs E.Stanionis išvedė „Vytį“ į priekį – 33:30. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 37:37.

Atkakli kova vyko po ilgosios pertraukos, kol „Vytis“ neišsiveržė į priekį 51:44. „Mažeikiai“ ilgai vilkosi varžovams už nugaros, tačiau įpusėjus ketvirtajam kėliniui ėmė pirmauti 60:58. Svarbius tritaškius pataikė E.Stanionis ir Rokas Stankevičius, o sėkmingą atkarpą pratęsė ir Paulius Beliavičius su Sheltonu Jacksonu – 70:64. Galiausiai „Vytis“ mačą laimėjo 73:65.

„Vytis“: E.Stanionis 21, P.Beliavičius 20 (0/6 trit.), M.Užupis ir E.Jezukevičius – po 8, P.Butkevičius 7 (8 atk. kam.), S.Jacksonas 5, R.Stankevičius 3, G.Maceina 1.

„Mažeikiai“: E.Bružas 15, R.Biliartas 12, A.Mikalauskas ir K.Jonuška (7 rez. perd.) – po 10, T.Miškinis 8, M.Šerkšnas 5, D.Senda 4.