Iki rungtynių Maskvoje Paulius Valinskas dar nebuvo pasirodęs ant parketo Eurolygos rungtynėse, tačiau Šarūnas Jasikevičius jaunąjį savo auklėtinį įmetė tiesiai į verdantį katilą.

Maža to, kad tai vyko ketvirtajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus, gynėjo užduotis buvo stabdyti patį Milošą Teodosičių. Tiesa, debiutas buvo sėkmingas. Paskutinę atakos laiko sekundę žalgirietis pataikė sudėtingą dvitaškį.

Per 2 minutes 26 sekundes jaunuolis pelnė 2 taškus ir kartą prasižengė. „Žalgiris“ rungtynes pralaimėjo 95:86.

„CSKA“: M. Teodosič 25, A. Jackson 19, C. Higgins 15, J. Ayres (7 atk. kam.) 13.

„Žalgiris“: P. Jankūnas (8 atk. kam., 37 naud. bal, 10 išprov. praž.) 30, K. Pangos (6 rez. perd.) 14, A. Milaknis 11, L. Lekavičius 8, E. Ulanovas 6.