Dviejų Stambulo klubų susitikime „Fenerbahče“ iškovojo pergalę prieš „Anadolu Efes“ 88:80. Tai buvo penktoji nugalėtojų pergalė turnyre.

Visos rungtynės buvo apylygės: pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Anadolu Efes“ ir po pirmųjų 10-ties minučių pirmavo 25:17, tačiau antrajame ketvirtyje „Fenerbahče“ atsitiesė ir prieš didžiąją pertrauką 43:42 priekyje buvo jau jie.

Trečiasis ketvirtis buvo lygus, o po jo komandas skyrė vos trys taškai (64:61). Lemiamame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo „Fenerbahče“ klubas, kuris iš karto įgijo persvarą (71:63) ir jos nebepaleido iki susitikimo pabaigos.

„Fenerbahče“: K. Sloukas 21, J. Vesely (6 atk. kam.) 20, L. Datome (7 atk. kam.) 11, M. Mahmutoglu 10.

„Anadolu Efes“: J. Granger 19, B. Dunston (6 atk. kam.) 11, B. Cotton 10.