10
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Antrą pralaimėjimą iš eilės ir ketvirtą šį sezoną patyrė „Toronto Raptors“ komanda. Jonas Valančiūnas ir kompanija trečiadienį namie mėgino įkąsti vienai iš NBA favoričių „Golden State Warriors“. Nesėkmingai. Šiauriečiai pralaimėjo

10

Rungtynių lūžis įvyko antrą kėlinį, kurį „Raptors“ pralaimėjo 15:32. Trečiame kėlinyje įsisiautėję svečiai buvo išsiveržę į priekį net 19 taškų. Rankų nenuleidę aikštės šeimininkai mėgino vytis, tačiau pavyko tik aptirpdyti skirtumą.

J. Valančiūnas 100 proc. išnaudojo visus savo metimus - nė vienas neskriejo pro šalį. Lietuvis per 18 minučių pelnė 12 taškų (6/6 dvitaškiai), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir kartą prasižengė. Komandą į priekį vedė DeMaras DeRozanas ir Kyle‘as Lowry. Jie pelnė atitinkamai 34 ir 24 taškus.

Nugalėtojams 35 taškus pelnė Stephenas Curry, 30 – Kevinas Durantas. JV oponentas Zaza Pachulia per 15 minučių pelnė 8 taškus ir atkovojo kamuolį.

Kitas rungtynes Toronto komanda žais penktadienį Denveryje su "Nuggets" krepšininkais.

Po JV klaidos - vienas gražiausių "Wariors" rungtynių epizodų su Kevinu Durantu priešakyje:

„New York Knicks“ namuose iškovojo pergalę prieš „Detroit Pistons“ 105:102 (29:27, 25:22, 27:25, 24:28).

Niujorko ekipai priklausantis Mindaugas Kuzminskas pirmą kartą šį sezoną nepelnė nė taško. Jis aikštėje pasirodė antrojo kėlinio pradžioje ir per 7 minutes prametė vienintelį tritaškį ir atkovojo 2 kamuolius.

„Oklahoma City Thunder“ po dramatiškos kovos namuose 105:103 (38:32, 27:31, 20:27, 20:13) palaužė „Houston Rockets“.

Domantas Sabonis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.