„New York Knicks“ pradžiugino savo sirgalius – pirmadienį namie 93:77 nugalėjo „Dallas Mavericks“ krepšininkus ir iškovojo ketvirtą pergalę šį sezoną. Tiesa, Mindaugui Kuzminskui daugiau pasireikšti trūko laiko – lietuviui treneris suteikė kiek daugiau nei tris minutes aikštėje.

Trečiame kėlinyje išsiveržę į priekį aikštės šeimininkai iniciatyvos neatidavė ir šventė pergalę. „Knicks“ šįkart pranoko varžovus ir taiklumu, ir kova dėl kamuolių.

Mindaugo Kuzminsko laikas aikštėje susitraukė iki 3. Per jas puolėjas pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir kartą prasižengė. Vienintelį dvitaškį lietuvis pelnė kraudamas kamuolį iš viršaus.

Komandą į pergalę vedė Carmelo Anthony ir Kristapas Porzingis, abu pelnę po 24 taškus. Svečių ekipoje išsiskyrė Harrisonas Barnesas ir J. J. Barea pelnę atitinkamai 20 ir 17 taškų.