Lietuvos futbolo rinktinė išvykoje nesugebėjo pasipriešinti galingajai Slovakijos ekipai, kuri mūsiškius sumušė net 4:0. Net tris įvarčius varžovai pelnė dar pirmajame kėlinyje ir taip nusprendė rungtynių likimą.

Rungtynių eiga

86` Marekas Hamšikas žudo Lietuvos rinktinę. Slovakas puikiai įkirto į baudos aikštelę, gavo savalaikį perdavimą ir rezultatas tapo 0:4.

81` Puikią progą turėjo lietuviai: po V. Slivkos perdavimo į vartus smūgiavo F. Černychas, tačiau jo smūgį varžovas blokavo, o K. Chveduko bandymas pakartoti buvo netikslus.

50` Lietuviai atliko pirmąjį smūgį į vartų plotą.

36` Po standartinės situacijos trečiąją įvartį į lietuvių vartus įmušė Martinas Škrtelis.

15` Praėjus vos trims minutės įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Jurajus Kucka. 2:0, Lietuvos rinktinė siunčiama į nokdauną.

12` Deja, tačiau jau 12-ąją minutę galva kamuolį į E. Šetkaus vartus nukreipė Adam Nemecas. Slovakai priekyje 1:0.

Startinės komandų sudėtys:

Lietuva: Ernestas Šetkus, Georgas Freidgeimas, Edvinas Girdvainis, Egidijus Vaitkūnas, Artūras Žulpa, Arvydas Novikovas, Vykintas Slivka, Mantas Kuklys, Nerijus Valskis, Fiodor Černychas, Vytautas Andriuškevičius.

Slovakija: Matuš Kozacik, Peter Pekarik, Martin Skrtel, Jan Durica, Vladimir Weiss, Adam Nemec, Milan Škriniar, Tomaš Hubocan, Marek Hamsik, Juraj Kucka, Robert Mak.