11
„Raptors“ – „Kings“  (nuotr. SCANPIX)

„Raptors“ krepšininkams sekmadienį teko verstis be traumą patyrusio Jono Valančiūno. Namie žaidusi Toronto pirmavo tris kėlinius, tačiau pralaimėjo 91:96 „Sacramento Kings“ ekipai.

11

Jonas Valančiūnas netikėtai buvo neregistruotas sekmadienio rungtynėms. Kaip paaiškėjo, lietuviui sutino kojos kelis ir klubas nutarė nerizikuoti vidurio puolėjo sveikata. Nėra nurodoma, kada tai atsitiko – JV žaidė penktadienį ir treniravosi šeštadienį.

Neaišku, kiek ilgai lietuvis negalės rungtyniauti, tačiau niekas neabejoja, kad be jo bus sunku. Vietoje JV į aikštę žengęs Jacobas Poeltlas per 18 minučių pelnė 6 taškų, atkovojo 4 kamuolius, tačiau išnaudojo pražangų limitą, o kitas vidurio puolėjas Lucas Nogueira per 21 minutę pelnė 7 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Rezultatyviausiai Toronto komandoje žaidė DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry, pelnę atitinkamai 23 ir 15 taškų. Nugalėtojų ekipoje pirmais smuikais griežė DeMarcusas Cousinsas - 22 taškai ir 14 atkovotų kamuolių bei Rudy Gay - 23 taškai.