„Liverpool“ ekipa tiesiog sutrypė Giedriaus Arlauskio „Watford“ klubą, kitose rungtynėse „Hull City“ palaužė „Southampton“.

Liverpulyje – šventė. Čia vietos klubas net 6:1 sumindžiojo „Watford“ Įvarčius nugalėtojams pelnė Sadio Mane (27` ir 60`), Philippe Coutinho (30`), Emre Canas (43`), Roberto Firmino (57`) ir Georginio Wijnaldumas (90`).

Paguodos įvartį svečiams pelnė Darylas Janmaatas (75`).

„Hull City“ 2:1 savo aikštėje susitvarkė su „Southampton“. Pirmieji pasižymėjo svečiai, kai įvartį nuo 11-kos metrų žymos mušė Charlie`is Austinas (6`). Tačiau du įvarčiai per tris minutes viską atvertė aukštyn kojomis: 61-ąją minutę įmušė Roberas Snodgrassas o 63-ąją – Michaelis Dawsonas.

Anksčiau pasibaigusiose rungtynėse vyko šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham Hotspur“, jis baigėsi lygiosiomis 1:1.