Londono „Chelsea“ 6:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ ekipą ir bent iki sekmadienio rungtynių tapo Anglijos „Premier“ lygos lydere.

Edenas Hazard'as įvarčių sąskaitą atidarė 19 minutę. Vos „Everton“ išspyrė kamuolį nuo vidurio aikštės, „Chelsea“ surengė dar vieną žaibišką išpuolį ir padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Pasižymėjo Marcosas Alonso, pasiuntęs „Everton“ vartininkui Maartenui Stekelenburgui kamuolį tarp kojų.

Diego Costa pelnė įvartį 42-ą minutę, E.Hazard'as dar kartą pasižymėjo 56-ą minutę, o 65-ąją triuškinimą užbaigė Pedro, kuris prieš tai atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Everton“ šiame mače atliko vos vieną smūgį.

Antrąjį savo įvartį E.Hazardas pelnė po 23 perdavimų iš eilės. Tai šio sezono „Premier“ lygos rekordas. Belgas pirmą kartą savo karjeroje įvarčius mušė keturiuose „Premier“ lygos mačuose iš eilės.

Šį sezoną „Chelsea“ laimėjo jau penkias iš šešių „Stamford Bridge“ vykusių rungtynių. Tiek, kiek 2015-16 metais per visą sezoną.