„Montpellier“ gynėjui Mathieu Deplagne po komandos pergalės prieš „Marseille“ klubą teko kibti į paieškas. Žaidėjas aikštėje ieškojo... savo danties.

25-rių futbolininkas susižeidė mačo pabaigoje ir buvo pakeistas. Po rungtynių jis ir keli komandos draugai kibo į danties paieškas. Deja, rasti nepavyko.

„Mathieu prarado dantį ir mes bandėme jį surasti, tačiau nepavyko“, – po rungtynių sakė treneris Fredericas Hantzas.

Alžyrietis Ryadas Boudebouzas mušė dukart pirmajame kėlinyje ir „Montepellier“ prieš pertrauką buvo priekyje 2:0.

Vartininko Laurento Pionniero įvartis į savus vartus sumažino skirtumą, tačiau Steve`as Mounie įtvirtino šeimininkų pergalę.