Pralaimėjimą Europos taurės turnyro A grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/2) klubas, kuris išvykoje 67:86 (14:35, 22:15, 17:16) nepasipriešino Las Palmo „Gran Canaria“ (3/0) krepšininkams.

„Lietkabelis“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir po Mindaugo Lukauskio dvitaškio su pražanga pirmavo 7:5, bet tada šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 bei atitrūko – 16:7. Po Kazio Maksvyčio paprašytos minutės pertraukėlės jau sekė panevėžiečių atsakas 5:0 – 12:16. „Gran Canaria“ daugiau varžovams artėti neleido. Priešingai, ispanai spurtavo 17:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo daugiau nei solidų pranašumą – 35:14.

Antrąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo labai aktyviai ir po M.Lukauskio tritaškių deficitas aptirpo – 22:37. Las Palmo ekipa ir šį kartą greitai susigrąžino iniciatyvą, kai atsakė atkarpa 8:0 – 45:22. Prabėgus 6 minutėms iniciatyvos ėmėsi Lorenzo Williamsas, kuris iniciavo spurtą 10:0, po kurio panevėžiečiai gerokai priartėjo – 34:47. Skirtumas išliko beveik nepakitęs ir įpusėjus rungtynėms – 36:50.

Ryžtingai nusiteikę iš rūbinės grįžę „Lietkabelio“ žaidėjai antrąją susitikimo pusę pradėjo 5 taškais iš eilės, kurie leido deficitą sumažinti iki vienženklio skaičiaus – 41:50. Skirtumas galėjo dar labiau sumažėti, bet kelios atakos baigėsi nepataikytais metimais iš gerų padėčių, o tuo pasinaudojusi „Gran Canaria“ vėl truktelėjo į priekį – 56:41. 28-ąją minutę Pablo Aguilaras įmetė tritaškį ir ispanų pranašumas vėl perkopė 20 taškų ribą – 68:47. Sužaidus tris kėlinius grupės favoritė buvo per žingsnį nuo pergalės – 70:50.

Paskutinis kėlinys šioje dvikovoje nieko nepakeitė. „Lietkabelio“ ir „Gran Canaria“ strategai sprendė savo uždavinius, o finalinė rungtynių sirena paskelbė šeimininkų pergalę rezultatu 86:67.

„Gran Canaria“: Kyle’as Kuricas 13, Pablo Aguilaras ir Bo McCalebbas po 12, Darko Planiničius ir Xavi Rabaseda po 8.

Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 12 (21 naud. bal.), Benas Madgenas 10, Mindaugas Lukauskis 9, Kšištofas Lavrinovičius 8 (5 atk. kam.).