Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešios rungtynės. Didesnių staigmenų nebuvo užfiksuota. Tiesa, vėl kluptelėjo ir taškus prarado dar savaitės viduryje „Manchester City“ klubą įveikę „raudonieji velniai“.

Pirmosiose šeštadienio rungtynėse „Sunderland“ klubas namuose nesugebėjo labiau pasiplėšyti rungtynėse su Londono „Arsenal“. 19-ąją minutę įvartį kalė Alexis Sanchezas. Trumpam rezultatą buvo išlyginęs Jermainas Defoe (65`, 11 metrų baudiniu). Tačiau tada „gunneriai“ pradėjo šou: dusyk mušė Olivieris Firoud (71` ir 76`), o tašką padėjo A. Sanchezas (78`).

„Manchester United“ trečiadienį nugalėjo „Manchester City“, tačiau šįkart nesugebėjo nugalėti „Burnley“, rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Raudoną kortelę užsidirbo raudonųjų velnių žaidėjas Anderis Herrera.

„Middlesbrough“ savo aikštėje 2:0 palaužė „AFC Bournemouth“ klubą. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Gastonas Ramirezas (39`), o antrajame – Stewartas Downingas (56`).

Praėjusių metų Anglijos čempionai „Leicester City“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Tottenham Hotspur“. Pirmieji pasižymėjo sostinės klubo futbolininkai, kai Vincentas Janssenas realizavo 11-kos metrų baudinį (44`), tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje (48`) rezultatą išlygino Ahmedas Musa.

Giedriaus Arlauskio „Watford“ namuose 1:0 nugalėjo „Burnley“. Vienintelį rungtynių įvartį į savo vartus įsimušė Michaelis Dawsonas (83`).

„Manchester City“ net 4:0 privertė pasiduoti namuose rungtyniavusius „West Bromwich Albion“ futbolininkus. Pirmus du įvarčius įmušė Sergio Aguero (19` ir 28`), o kitus du – ilgai šį sezoną tylėjęs Ilkay`us Guendoganas (79` ir 90`).