Mačetė žudo – beprotiškos Holivudo žvaigždžių pjautynės Meksikoje

Filmas „Mačetė žudo“ yra sukurtas anksčiau pasirodžiusio „Mačetės“ pagrindu ir yra jo tęsinys, tačiau turi savo naują ir originalų scenarijų: Mačetei (aktorius Denny Trejo) pavyko išgyventi po visų ekstremalių nuotykių, tačiau dabar jį seka specialiosios tarnybos.

Filmas „Mačetė žudo“ (nuotr. Organizatorių)

Šiuo metu juos labiausiai domina mafijos boso Vozo (aktorius Melas Gibsonas), gyvenančio Meksikoje, planai. Jis ne tik apsiginklavo galingiausia technika ir turi smogikų armiją, ekscentriško turtuolio planuose - nutaikyti branduolinę raketą į Vašingtoną, paleisti į kosmosą mirtiną ginklą.

Žiūrėkite „Mačetė žudo“, jos priešistorę „Mačetė“ ir kitus filmus bei serialus per www.viaplay.lt. Išbandykite paslaugą 30 dienų nemokamai!

REKLAMA

Kol kas nė vienai specialiai JAV tarnybai nepavyko susidoroti su šia problema, todėl pats prezidentas (aktorius Charlie Sheenas) nusprendžia kreiptis į Mačetę. Jam vienam vargti neteks, nes vyrui padeda sena pažįstama Luza (Michelle Rodriguez) ir nauja draugė – seksualioji agentė panelė San Antonio (aktorė Amber Heard). Kai tik Mačetė kerta Meksikos sieną, prasideda beprotiškos gaudynės, lydimos peilių, šūvių, nutrauktų galūnių ir kraujo balų.

Filmą režisavo Robertas Rodriguezas - meksikiečių kilmės Amerikos režisierius, scenaristas, prodiuseris ir muzikantas. Jis yra geras ir artimas Quentino Tarantino draugas, kartu dalyvavęs ne viename projekte. Jaunystėje, norėdamas sukaupti pinigų savo pirmiesiems kino bandymams, R. Rodriguezas dalyvaudavo medicininiuose naujų preparatų tyrimuose, imdavosi visų įmanomų darbų.

Apsišarvavęs kantrybe režisierius nušlifavo savo asmeninį stilių ir dabar yra žinomas kaip „Desperado“, „Nuo sutemų iki aušros“, „Nuodėmių miestas“, „Šnipų vaikučiai“, jų tęsinių ir kt. kūrėjas. Jo, kaip ir jo geriausio draugo Q. Tarantino, filmuose su malonumu filmuojasi žvaigždės, nes visada žino, kad gaus nors ir antraeilį, tačiau neabejotinai charizmatiško veikėjo vaidmenį.

Ironiškame, kupiname veiksmo, greičio, juodojo humoro ir pačių ryškiausių personažų trileryje ir šį kartą vaidino ne viena Holivudo žvaigždė: Sofia Vergara, Antonio Banderas, Demianas Bichiras, Alexa Vega, Jessica Alba, Cuba Goodingas Jr. ir pati Lady Gaga.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų