10
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Su trenksmu naująjį NBA sezoną savo arenoje atidarė „Toronto Raptors“ komanda – trečiadienį namie 109:91 įveikė „Detroit Pistons“ komandą. Jonas Valančiūnas buvo nesustabdomas – pelnė dvigubą dublį ir pagerino asmeninį pelnytų taškų per vienerias rungtynes rekordą.

10

Trečiame kėlinyje aikštės šeimininkai spurtavo ir nesuteikė varžovams jokio šanso pakeisti rungtynių baigties. J. Valančiūnas aikštėje per 35 min. pelnė 32 taškus (10/15 dvitaškiai, 12/14 baudos metimai), atkovojo 11 kamuolių (iš jų 6 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturiskart prasižengė. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik komandos žvaigždė DeMaras DeRozanas - 40 taškų.

Kitas rungtynes J. Valančiūnas ir kompanija žais penktadienį - tikrins NBA čempionų "Cleveland Cavaliers" pajėgumą.

Kiti rezultatai:

„Oklahoma City Thunder“ - „Philadelphia 76ers“ 103:97 (23:24, 28:27, 18:24,34:22)

„New Orleans Pelicans“ – „Denver Nuggets“ 102:107 (24:30, 24:30, 29:25, 25:22)

„Indiana Pacers“ – „Dallas Mavericks“ 130:121 (33:21, 26:31, 35:33, 21:30, 15:6) po pratęsimo

„Orlando Magic“ – „Miami Heat“ 96:108 (27:23, 26:27, 16:30, 27:28)

„Boston Celtics“ – „Brooklyn Nets“ 122:117 (33:31, 31:27, 33:23, 25:36)

„Milwaukee Bucks“ – „Charlotte Hornets“ 96:107 (24:32, 17:24, 25:27, 30:24)

„Memphis Grizzlies“ – „Minnesota Timberwolves“ 102:98 (29:32, 21:27, 26:16, 26:23)

„Pheonix Suns“ – „Sacramento Kings“ 113:94 (30:19, 27:19, 27:29, 29:27)

„Los Angeles Lakers“ – „Houston Rockets“ 120:114 (38:38, 25:33, 27:25, 30:18)