Mindaugas Kuzminskas oficialiai debiutavo NBA lygoje – pirmose sezono rungtynėse vilnietis aikštėje per 9 minutes pelnė 7 taškus, tačiau „New York Knicks“ Klivlande atrodė apgailėtinai. NBA čempionų žiedus atsiėmęs LeBronas Jamesas ir „Cavaliers“ kompanija sutriuškino svečius 117:88.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė L. Jamesas. NBA žvaigždė pelnė 43-ią karjeroje trigubą dublį - 19 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų. Kyrie Irvingas iššovė trečiame kėlinyje, kai pelnė 19 iš 29 savo taškų ir padėjo „Cavaliers“ pabėgti nuo 3 iki 18 taškų. Klivlando ekipos vidurio puolėjas Kevinas Love‘as dar pridėjo 23 taškus ir 12 atkovotų kamuolių.

„Knicks“ nerado nei kaip sustabdyti „Cavaliers“ lyderių, nei kaip atitinkamai atsakyti puolime. Niujorkiečiai atliko tik 17 rezultatyvių perdavimų ir prarado 18 kamuolių, o metimus pataikė tik 36,8 procento taiklumu. Carmelo Anthony, Derrickas Rose‘as ir Kristaps Porzingis pelnė atitinkamai 19, 17 ir 16 taškų.

Trečio kėlinio pabaigoje pasirodęs aikštėje M. Kuzminskas jau pirmuoju metimu pelnė du taškus per varžovų lyderį L. Jamesą. Per 9 min. 14 sek. aikštėje lietuvis pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) ir atkovojo kamuolį.

„New York Knicks“ mėgins atsitiesti šeštadienį dvikovoje su „Memphis Grizzlies“ komanda „Madison Square Garden“ arenoje, o „Cavaliers“ savo ginklais penktadienį žvangins Toronte, kur susigrums su Jonu Valančiūnu ir „Raptors“.