Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis antrą kartą per tris savaites pateko į „Hammamet Open“ turnyro finalą. Šį kartą pusfinalyje lietuvis nugalėjo Joao Monteiro (ATP-736) rezultatu 6:3, 6:4 ir sekmadienį kausis dėl dar vieno sezono trofėjaus.

L.Grigelis Tunise rungtyniauja jau trečią savaitę iš eilės. Praėjusią savaitę jo pasirodymas nutrūko pusfinalyje, o prieš tai jis iškovojo pagrindinį šių varžybų titulą.

Šiame susitikime laimėjo 66 proc. savo pirmųjų padavimų ir varžovą palaužė 6 kartus. Finale L.Grigelis susitiks su 31-erių portugalu Fredu Gilu. Tenisininkai yra kovoję tarpusavyje prieš šešerius metus o tą kartą lietuvis patyrė nesėkmę.

Už patekimą į šį „Futures“ turnyrą Tunise L.Grigelis užsitikrino 848 JAV dolerių piniginę premiją bei 10 ATP reitingo taškų.