14
„Emporio Armani“ – „Maccabi“ (nuotr. SCANPIX)

Pirmąją pergalę Eurolygos sezone iškovojo Manto Kalniečio Milano „Emporio Armani“ klubas, kuris 99:97 palaužė Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

14

Nors, likus žaisti daugiau nei 2 minutes, Italijos ekipa pirmavo 10-čia taškų (93:83), Izraelio klubas priartėjo (98:97). „Maccabi“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau S. Landesbergo metimas tikslo nepasiekė.

Mantas Kalnietis per 7 minutes taškų nepelnė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

„Emporio Armani“: Ricky Hickmanas 22 (32 naud. bal.), Milanas Mačvanas 18, Miroslavas Raduljica.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 27 (33 naud. bal.), Devinas Smithas 18 (7 atk. kam.), Sylvenas Landesbergas 15.

Kitose rungtynėse Davido Blato vadovaujama Stambulo „Daruššafaka“ nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus 73:70.

Rungtynių pabaiga buvo labai sėkminga nugalėtojams, mat jie vienu metu atsilikinėjo dviženkliu skirtumu, o prie varžovų priartėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Didvyriu tapo Willas Clyburnas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir rezultatyviai užbaigė keletą svarbių atakų iš eilės.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Kuzmičius 16 (9 atk. kam.), Marko Guduričius 13, Luka Mitrovičius 12.

„Daruššafaka“: Willas Clyburnas 19, Dairis Bertanis 13, Adrienas Moermanas 10 (11 atk. kam).

Sezono startas sėkmingas buvo ir Maskvos „CSKA“ krepšininkams, kurie Stambule 109:84 įveikė „Galatasaray“.

Beje, šiose rungtynėse neapsieita be incidentų. Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes, Stambulo arenoje susirinkę aistruoliai liko nepatenkinti technine pražanga, skirta Justinui Dentmonui, ir pradėjo į teisėjus mėtyti įvairius daiktus.

Arbitrai pasišalino iš aikštės, o aistruolius tuo tarpu nuramino Sinanas Guleras. Galutinai „CSKA“ krepšininkai nuo varžovų nutolo tik ketvirtajame kėlinyje.

„CSKA“: N. De Colo 22, M. Teodosičius 20 (11 rez. perd.), A. Jacksonas 16, V. Fridzonas 15, K. Hinesas 13, N. Kurbanovas 8 (8 atk. kam.).

„Galatasaray“: S. Guleras 16, A. Tyusas 15 (5 atk. kam.), A. Daye‘us, R. Smithas ir E. Preldžičius – po 11.