Ovidijaus Verbicko realizuotas baudinys atnešė tris svarbius taškus Klaipėdos „Atlantui“ Vilniuje. Trečioje vietoje įsikūrusi uostamiesčio ekipa antrą sykį sezone įveikė čempionato lyderį „Žalgirį“ ir vėl atitrūko nuo persekiojančios Marijampolės „Sūduvos“ bei sumažino atsilikimą nuo rungtynėmis mažiau sužaidusių „Trakų“ – 1:0 (0:0).

„Žalgirio“ pralaimėjimas padidino intrigą kovoje dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionų titulo. Riteriams šiame ture iškovojus pergalę, jų atsilikimas nuo pirmosios vietos sumažėtų iki penkių taškų.

Ketverias rungtynes įvarčio neįmušęs Andrija Kaludjerovičius pirmasis dusyk atsidūrė pavojingų žalgiriečių atakų smaigalyje. Kartą kampinio metu jo smūgį nuo vartų linijos atmušė Andrius Bartkus, vėliau palikęs vartus Povilas Valinčius krito puolėjui po kojomis ir išmušė kamuolį.

Iki tol progų nesukūręs „Atlantas“ kėlinio viduryje galėjo išsiveržti į priekį. Po kampinio prie vilniečių vartų kilo gaisras, bet svečius anksčiau išgelbėjusio A.Bartkaus nestiprų smūgį į tuščius likusius vartus atmušė šalia buvęs gynėjas Linas Klimavičius.

Aštriau atakavęs „Žalgiris“ toliau grasino svečių tvirtovei. Galva virš skersinio mušė Mantas Kuklys, visai šalia virpsto kamuolį pasiuntė Marija Ljujičius, po puikaus Vytauto Lukšos perdavimo į vartus apmaudžiai nepataikė prieš juos iššokęs A.Kaludjerovičius.

Dar pirmajame kėlinyje vietoje Skirmanto Rakausko „Atlanto“ treneriai į aikštę metė Roką Gedminą. Po taktinių perstatymų jo pabaigoje pavojingiau atakavo svečiai. Du kartus pavojingai smūgiavo Maksimas Maksimovas, kartą puikiai išvengęs Egidijaus Vaitkūno priežiūros, taip pat virš vartų šovė O.Verbickas.

Po pertraukos dominavo gynyba. Nors žalgiriečiai ėmė žaisti kur kas aktyviau, vieną po kito kėlė kampinius prie varžovų vartų, bet P.Valinčiui padirbėti neteko, uostamiesčio komandos gynybos linija neklydo. Lygiai taip pat patikimai darbavosi ir aikštės šeimininkai, labai atidžiai prižiūrėję kontratakas bandžiusius rengti varžovus.

Pirmą tikrai pavojingą epizodą antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo tik jo viduryje. Po keitimo aikštėje pasirodęs Elivelto už nugaros paliko Marką Benetą, iššoko prieš vartus, bet smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

Likus žaisti 8 minutes, puikus Domanto Šimkaus reidas aikštės viduriu baigėsi Mamadou Mbodjio pražanga baudos aikštelėje prieš M.Maksimovą ir skirtu baudiniu į „Žalgirio“ vartus. Prie kamuolio stojęs O.Verbickas išvedė klaipėdiečius į priekį.

Sostinės komandos bandymai išlyginti rezultatą sėkmės neatnešė. Paskutinę minutę vilniečiai privalėjo išlyginti rezultatą, tačiau A.Kaludjerovičiaus ir Marino Matošo smūgius vienos atakos metu nuo vartų linijos atmušė Kazimieras Gnedojus ir Vytas Gašpuitis.